rss
inwestycja

Do końca maja potrwa budowa ostatniego budynku na Osiedlu Glinki.
Tych, którzy się jeszcze zastanawiają zachęcamy do dokonania szybkiego wyboru. 

OSIEDLE GLINKI

 Inwestycja Osiedle Glinki znajduje się na niewielkim wzniesieniu, w odległości około 6 km od centrum Szczecina przy ul. Polickiej - w cichej i spokojnej dzielnicy naszego miasta – Północ, skąd rozciąga się piękny widok na Jezioro Dąbskie.

 Osiedle Glinki charakteryzuje niska, kameralna zabudowa oraz bardzo nowocześnie zaaranżowana architektura. Wykończenie elewacji budynku jest w przyjemnych, ciepłych kolorach, z oknami w kolorze ciemnego dębu. Elegancji i stylu dodaje częściowe pokrycie budynków drewnem.

Na osiedlu powstaje 9 budynków 2-piętrowych tworzących rodzinną i przytulną atmosferę. W budynkach usytuowane będą mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe, jedno i dwupoziomowe, w metrażach od 31 do 82 m2. Dla każdego mieszkania przyporządkowana jest komórka lokatorska oraz podziemne miejsce postojowe w monitorowanym i zamykanym automatyczną bramą na pilota garażu podziemnym.

Teren wokół osiedla jest ogrodzony, zamknięty i monitorowany dla utrzymania wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Przestrzeń na osiedlu jest bardzo starannie i gustownie urządzona – zasadzona trawa, roślinność niska i średnia, klomby z wysypaną korą drzewną i skalnymi kamieniami, chodniki i podejścia do klatek wykonane z polbruku, alejki z pergolami, place zabaw dla dzieci, ławeczki, latarnie. Do mieszkań parterowych przynależą prywatne ogródki.

Osiedle Glinki jest doskonałą lokalizacją na zamieszkanie dla młodych, rozwijających się rodzin, intensywnie spędzających czas w ciągu dnia. Miejsce to bowiem gwarantuje oderwanie się od wielkomiejskiego zgiełku i zwolnienie tempa. Dzięki temu chwile spędzane z rodziną w domowym zaciszu stają się prawdziwą przyjemnością, są pełne wytchnienia i błogiego spokoju. Najmłodsi zaś użytkownicy osiedla mogą aktywnie i bezpiecznie wypoczywać na zamkniętym terenie i przygotowanych placach zabaw, pod czujnym okiem rodziców.

Inwestycja spełni oczekiwania tych, którzy za rozsądną cenę poszukują dobrej jakości, nowoczesnej architektury, komfortowego i rozkładowego mieszkania oraz podmiejskiej, domowej atmosfery, gdzie życie staje się nieco wolniejsze.

Dla komfortu mieszkańców Osiedla Glinki powstała Galeria Północ - kompleks handlowo - usługowy, dzięki któremu w zasięgu ręki są wszelkie punkty usług i sprzedaży potrzebne w codziennym życiu każdej rodziny. Szybki dostęp do apteki, sklepu spożywczego, poczty czy bankomatu to jedna z istotnych kwestii podczas wyboru mieszkania. Ponadto bliskość klubu fitness, salonu fryzjersko-kosmetycznego, bawialni dla dzieci oraz innych sklepów i usług dodatkowo podnosi wygodę mieszkania w tej okolicy. 

 

 

Szczegóły inwestycji

Miesiąc oddaniaMaj
Rok oddania2016

Zalety inwestycji

InternetTAK
Telewizja kablowaTAK
AntresolaTAK
Ogrzewanie centralneTAK
DomofonTAK
OgrodzenieTAK
Hala garażowaTAK
Parking zewnętrzny na terenieTAK
Indywidualne ogrzewanie gazoweTAK
MonitoringTAK
Komórki lokatorskieTAK
Mieszkanie dla MłodychTAK

Najbliższa okolica

FitnessTAK
AptekaTAK
AutobusTAK
Niska zabudowaTAK
Bank/bankomatTAK
Plac zabawTAK
CentrumTAK
SzkołaTAK

miejscowość

inwestycja

cena (zł)
-

powierzchnia (m2)
-

pokoje
-

piętro
-

symbol

Notatnik

notatnik jest pusty

Zamów newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

ul. Policka 51
71-837 Szczecin
tel. kom. 513-007-100 lub 507-155-418
a.wilk@tomaszewicz.pl